bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۰۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۲۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۶
سرمربی پارس‌جنوبی می‌گوید که مصدومان ما برگردند به شرایط خوبی می‌رسیم چون پیش از این به هر تیم ۴-۳ گل می‌زدیم.
مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل مقابل سپاهان گفت: در ابتدا هر دو تیم محتاط بازی کردند و یکدیگر را ارزیابی می‌کردند. در نیمه اول به‌دلیل این‌که سپاهان نسبت به بازی قبلش تغییر تاکتیک داده بود نتوانستیم خوب بازی کنیم. در بین دو نیمه راهکار را به بازیکنانم گفتم اما متأسفانه کم‌دقت بودیم و محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها دست ما را بسته است. جا دارد از تماشاگرانمان تشکر کنم که خیلی خوب ما را حمایت می‌کنند و همیشه یار و یاورمان هستند.

وی در پاسخ به این سوال که مطهری یک روز می‌خواهد برود و یک روز مصدوم است و امروز هم می‌بینیم بازی می‌کند، این شرایط چگونه است، گفت: بهتر است در مورد مسائل فنی صحبت کنیم. من نمی‌توانم در مورد یک بازیکن به شما توضیح بدهم. شهرام گودروزی و روح‌الله سیفی را گرفته‌ایم و امید سینک هم مدت‌هاست که مصدوم است. مطمعناً مصدومان برگردند به شرایط خوبی می‌رسیم چون ما تیمی بودیم که در بازی‌های خود ۴-۳ گل به حریفان می‌زدیم. فوتبال مثل شطرنج است. همان‌طور که دست سپاهان باز بود و مدافع ملی‌پوش آورد دست ما باز نبود. سپاهان تیم پرمهره‌ای است و در دیدار با پدیده هم ۴ گل به این تیم زد. اگر به هزینه‌های هر دو تیم نگاه کنیم باید از بچه‌هایمان تشکر کنم.

تارتار در مورد عملکرد داوری خاطرنشان کرد: پیام حیدری داور آینده‌داری است و در آن صحنه‌ای که معترض بودیم امیدوارم اشتباه نکرده باشد.
سرمربی پارس جنوبی جم در پایان درباره اینکه چرا میثم آقایی را وقتی در لیگ یک بودید کنار گذاشتید، تصریح کرد: ما او را کنار نگذاشتیم، بلکه مصدوم شده بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: