bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۰۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۸ - ۲۳ دی ۱۳۹۶
جمشید گرگین بازیگر و مجری پیشکسوت با اشاره به تعداد زیاد شبکه‌های تلویزیون بیان کرد که در این شبکه‌ها برنامه‌های همسان و مشابه زیادی وجود دارد.
جمشید گرگین درباره اینکه این روزها چقدر تلویزیون را دنبال می‌کند گفت: من تلویزیون را خیلی دنبال نمی‌کنم مگر اینکه مسابقه فوتبال خارجی داشته باشد و البته در میان ورزش ها والیبال‌های ایرانی را نگاه می‌کنم. خیلی کم سایر برنامه‌های تلویزیون را می‌بینم، چند بار صبح‌ها برنامه رضا رشیدپور را دیدم و حس کردم حرف‌های خوبی می‌زند که در تلویزیون چندان گفته نمی‌شود و از این حیث محتوای خوبی دارد.

این مجری و برنامه ساز با اشاره به علاقه اش به رادیو اظهار کرد: رادیو را بیشتر از تلویزیون دنبال می کنم چراکه صداقت رسانه رادیو از تلویزیون بیشتر است. شما کلام را می‌شنوید و نیازی نیست آرایه‌های صحنه، نور، دکور و... نظرتان را جلب کند.

وی اضافه کرد: وسایل صحنه باید در ارتباط با کلام گوینده باشد ولی در تلویزیون اینگونه نیست. از طرف دیگر فکر می کنم برنامه ساز در رادیو دستش بازتر است چون برنامه ها با امکانات کم ساخته می‌شوند و لزوما نیازی به بودجه های بالا نیست.  

وی با اشاره به شبکه هایی که گوش می کند، یادآور شد: در ماشین که هستم برنامه های مختلفی از شبکه های رادیو ورزش، رادیو جوان، رادیو فرهنگ و... گوش می‌کنم. یکی از ایرادهایی که فکر می‌کنم هم به رادیو و هم به تلویزیون وارد است تعداد زیاد شبکه هاست. تعداد زیاد شبکه ها باعث شده همسانی برنامه‌ها افزایش یابد و من نمی‌دانم سیاست مدیران بر چه مبناست. فکر می‌کنم اگر قرار باشد مطلبی یا پیامی گفته شود می‌توان با چند شبکه با برنامه‌های متنوع بیانش کرد تا اینکه در تعداد زیادی شبکه با برنامه‌هایی شبیه به هم و تکراری از آنها گفت.

برچسب ها: فرهنگ ، رادیو ، تلویزیون
نام:
ایمیل:
* نظر: