bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۰۶۰۹
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۲۰ - ۲۳ دی ۱۳۹۶
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص شرایط بازیکنان، می‌گوید که همه ملی‌پوشان حاضر در اردو‌ در سطح فنی بسیار خوبی هستند و در تلاشیم از اردوهای خود تا پیش از شروع مسابقات پرشین‌کاپ برای پیشرفت هرچه بیشتر تیم، نهایت استفاده را ببریم.
مارکو‌ اوکتاویو در پاسخ به این سوال که سطح کیفی تیم‌های اسپانیا‌، اوکراین و‌ آذربایجان چگونه است‌، گفت: بی‌شک‌ حریفان ما در مسابقات پرشین‌کاپ همگی قابل احترام و قدرتمند هستند. در یک سال گذشته این فرصت را داشتم که بازی تیم‌های اوکراین و‌ آذربایجان را مشاهده کنم. همچنین ماه گذشته در مسابقات باشگاهی موندیالیتو که در کشورم‌ برگزار شد، بازی‌های تیم لوانته که ملی پوشان زیادی از تیم ملی اسپانیا در این‌ تیم‌ حضور دارند را از نزدیک دنبال کردم. 

بنابراین اطلاعات خوبی از این سه تیم‌ دارم و در اردوهایمان بهترین نکات را به بازیکنان انتقال می‌دهم. از نظر من سطح مسابقات پرشین‌کاپ بسیار بالاست، چراکه تیم‌های اسپانیا و‌ اوکراین سابقه قهرمانی در اروپا دارند و تیم ملی آذربایجان نیز در سال‌های اخیر پیشرفت‌ بسیار خوبی داشته است. بی‌شک وقتی لباس تیم ملی را بر تن می‌کنیم باید بی‌توجه به سختی‌های پیش رو همه تلاشمان را به‌کار گیریم. به‌خصوص که همه بازیکنان حاضر در این اردو نمی‌توانند در پرشین‌کاپ حضور داشته باشند و ما مجبور هستیم بازیکنانی که از نظر وضعیت جسمانی و‌ شرایط فنی هم‌اکنون در سطح خوبی قرار دارند را برای حضور‌ در این ‌رقابت‌ها به تیم ملی دعوت کنیم. نباید فراموش کنیم که این سه تیم با تیم اصلی خود به ایران می‌آیند. ما هم با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به زمین مسابقه می‌رویم و‌ البته این تورنمنت فرصت و شانس خوبی برای جوان‌های تیم خواهد بود.

سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران‌ در پایان در خصوص برگزاری دومین دوره از رویداد بین‌المللی پرشین‌کاپ، تصریح کرد: فضا و‌ اتمسفر موجود در شهر‌ بوشهر بسیار عالی است. مدت زمانی طولانی است که کمپ‌های تیم ملی در بوشهر برگزار می‌شود که به‌دلیل همین جو بسیار مثبتی بر تیم حاکم است. بوشهر‌ در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار است و اکنون یک ورزشگاه زیبا هم‌ دارد که از مردم بوشهر دعوت می‌کنم با حضور پرشور خود در زمان مسابقات پرشین‌کاپ باعث پیروزی‌های تیم‌ملی در هر بازی شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: