bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۰۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۸ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
زنگ انقلاب در سراسر مدارس استان بوشهر همزمان با سراسر کشور نواخته شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در آیین جشن گلبانگ انقلاب که با حضور وزیر فرهنگ ارشاد در مدرسه سعادت شهر بوشهر برگزار شد، گفت: برگزاری این جشن‌ها یادآور روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و رشادت‌های شهدا است. این‌چنین برنامه‌هایی موجب می‌شود که رسالت‌هایمان در ادامه راه شهدا و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را فراموش نکنیم. زنگ انقلاب، زنگ بیداری، ایستادگی در برابر ظلم و زورگویی است. 
در روز سوم از دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه حضرت امام خمینی(ره) با حضور مسوولان بخش نواخته شد.

مسعود تنگستانی، معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان دیر با تبریک دهه فجر با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی آن را یک حادثه تاریخی در دنیا خواند و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک رویداد بزرگ تاریخ به شمار می‌رود و این رویداد برگرفته از ارزش‌های دینی و اسلامی است. یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران استقلال سیاسی بود که زمینه پیشرفت در عرصه های مختلف را به وجود آورد.
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان دیر و سرپرست بخشداری آبدان افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حکومت پهلوی بر کشور حکومت می‌کرد و الحمدالله مردم توانسته‌اند این مملکت را به فرمان حضرت امام به پیروزی برسانند و مردم ایران اسلامی با دستان خالی توانستند اراده خود بر قدرتمندان و صاحبان راتحمیل کرده و استبداد و استکبار را شکست دهند.

ظهیر محمودی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون در این آیین تصریح کرد: امام راحل با همراهی مردم و اتکا به ذات خداوند پایه‌گذار انقلابی شد که کاخ‌های ظلم را به لرزه درآورد. امروز نیازمند خودکفایی علمی و اقتصادی هستیم که انتظار داریم دانش‌آموزان با جدیت و توان مضاعف تلاش کنند تا این ایده را به واقعیت برسانند، چرا که آنان قهرمانان ملی در همه عرصه‌ها هستند.
به گفته وی، اگر ما با هم متحد و یکدل باشیم هیچ دشمنی جرأت نمی‌کند به ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نگاه بد کند، زیرا ملتی در کنار انقلاب و نظام اسلامی ایستاده که با پای جان برای سربلندی میهن اسلامی تلاش می‌کند. بردخون مردانی مانند خالوحسین بردخونی و سردار شهید یوسف بردستانی دارد که دست اجانب را از کشور اسلامی ایران کوتاه کردند و این افتخاری بزرگ برای مردم ما است.
در این مراسم نمادین که مسوولان بخش حضور داشتند، زنگ انقلاب با دستان مادر شهید منصور بی‌چیز در دبستان اندیشه شهر بردخون همزمان با مدارس دیگر به صدا درآمد.

علی اخلاقی بخشدار بردخون با بیان این‌که دانش‌آموزان همانند ستاره‌های درخشان آسمان علم و ادب و فرهنگ هستند و قادرند با تحصیل علم و تهذیب نفس دروازه‌های شکوفایی و توسعه را به روی کشور باز کنند، افزود: مردم این انقلاب را به پیروزی رساندند و با همراهی و تلاش خود درخت انقلاب را آبیاری و پاسداری کردند و ثابت شد مکتب انقلاب با ایثار و شهادت راهگشای اهداف بلند و مقدس است.
اخلاقی خواستار حضور و مشارکت فعالانه فرهنگیان و دانش‌آموزان در توسعه بردخون شد و از آنان خواست راهکارها و ایده‌های خود را ارائه دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: