bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۷ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تاکید کرد، واگذاری مدیریت و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری مساجد به جوانان و کانون‌ها نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.
حمیده ماحوزی در بازدید از کانون فرهنگی و هنری ولایت مسجدالنبی روستای درازی شهرستان دشتی گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ظرفیت بسیار بزرگی برای توسعه و رونق فعالیت‌های فرهنگی و هنری در بین جوانان و نوجوانان است.
وی در ادامه با بیان این‌که در کانون‌های مساجد ظرفیت برگزاری برنامه‌های متعددی در زمینه‌های گوناگون وجود دارد و چنانچه بانیان مساجد به جوانان اعتماد کنند و برنامه‌های فرهنگی مساجد را به جوانان و کانون‌ها واگذار کنند نتایج بهتری در پی خواهد داشت، افزود: در مساجدی که جوانان و نوجوانان حضور دارند، فعالیت‌های فرهنگی و شور و شوق جوانان برای حضور در مسجد نیز بیشتر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به این‌که کانون‌های فرهنگی مساجد می‌توانند به شکل گسترده در حوزه‌های مختلف فعالیت و درآمدزایی کنند و از ظرفیتی که دارند استفاده کنند، تصریح کرد: جوانان کانون ولایت روستای درازی فعالیت‌های خوب و ثمربخشی دارند و با توجه به کمبود امکانات این کانون نیاز به حمایت بیشتری دارند.
حمید زارعی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی نیز در این بازدید گفت: امسال در ارزیابی انجام شده در جشنواره «لحظه‌های آسمانی» کانون‌های مساجد شهرستان دشتی رتبه‌های خوبی کسب کردند و کانون روستای عربی حائز رتبه اول شد.

برچسب ها: فرهنگ ، ارشاد ، مساجد
نام:
ایمیل:
* نظر: