bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۱۴۳
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۸ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که به دعوت مدیران شرکت پژو سیتروئن به فرانسه سفر کرده است با کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه پژوسیتروئن دیدار و گفت‌وگو کرد.
در جریان دیدار جهرودی و تاوارس، دو طرف زمینه‌های توسعه همکاری‌ها و مبادلات تجاری را مورد بررسی قرار داده و بر گسترش فعالیت‌ها تاکید کردند. تسهیل در پروسه نقل و انتقالات بین بانکی، توسعه محصولات تولیدی گروه سیتروئن در ایران، برنامه‌ریزی جهت ساخت موتورهای جدید با همکاری طرف فرانسوی، تولید خودروهای کلاس SUV در شرکت سایپا سیتروئن و همچنین تولید خودروهای کلاس B از جمله مسائلی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و دو طرف به توافقاتی در این زمینه دست یافتند.

در این نشست همچنین مقرر شد تیم‌های کارشناسی منتخب دو طرف، موضوعات مطرح شده را به‌طور مشترک مورد پیگیری قرار داده و برای دستیابی به نتایج مطلوب برنامه‌ریزی کنند.
طبق اعلام سایپا، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین ضمن بازدید از مرکز طراحی مهندسی پژوسیتروئن، با مدیرعامل شرکت خودروسازی سیتروئن دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
در جریان نشست محسن جهرودی با لیندا جکسون، فرایند پیشرفت برنامه همکاری مشترک، محصولات انتخاب شده در این پروژه، انتقال دانش فنی به ایران و آماده‌سازی زمینه‌های شروع تولید محصولات جدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. برخی از حاضران در محل این نشست اعلام کردند که جلسه مشترک مدیران سایپا و سیتروئن به‌دلیل پرداختن به جزئیات فنی و بررسی ابعاد مختلف این همکاری از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و به‌نظر می‌رسد دو طرف بر سر شکل‌دهی به یک فضای جدید در همکاری‌ها به توافق رسیده‌اند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در پایان نشست خود، بدون اشاره به جزئیات مطرح شده، فضای کلی مذاکره را مثبت و سازنده دانست و بر دستیابی به نتایج مناسب و مطلوب تاکید کرد.

برچسب ها: اقتصاد ، خودرو ، سیتروئن ، سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر: