bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۲۰ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۷
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس جزئیات جلسه اعضای کمیسیون با رئیس سازمان انرژی اتمی را تشریح کرد.
اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه ۱۹ فروردین) این کمیسیون، اظهار داشت: علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی میهمان اعضای کمسیون انرژی بود که گزارشی از عملکرد سازمان متبوعش و همچنین برنامه‌های آتی آن به اعضای کمیسیون ارائه داد. در این جلسه رئیس سازمان انرژی اتمی عنوان کردند که این سازمان در همه حوزه‌ها از جمله پژوهش، تحقیقات و توسعه‌ با قدرت به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: آقای صالحی در تشریح برنامه‌های آتی سازمان عنوان کرد که این سازمان در حال حاضر بر روی رادیوداروها و همچنین  ساخت سانتریفیوژها برای وزارت نفت، کار می‌کند. در این جلسه رئیس سازمان انرژی اتمی خبر داد که فردا به مناسبت روز ملی انرژی هسته‌ای از بسیاری از دست آوردهای انرژی هسته‌ای رونمایی می‌شود.

وی تصریح کرد: آقای صالحی در این جلسه همچنین گزارشی از میزان پیش رفت ۲ نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی در کنار نیروگاه سابق به اعضای کمیسیون ارائه داد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه در این جلسه همچنین درباره موضوع خروج آمریکا از برجام مباحثی مطرح شد تصریح کرد:رئیس سازمان انرژی اتمی عنوان کردند که سناریوهای درصورت خروج آمریکا از برجام سناریوهای مختلف در نظر گرفته شده و هر تصمیمی را که مسئولان نظام بگیرند ما آمادگی قرار گرفتن در آن موقعیت را داریم.
برچسب ها: برجام ، انرژی ، صالحی
نام:
ایمیل:
* نظر: