bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۸ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم اعلام کرد، شهرستان جم به دلیل کوهستانی‌بودن و شرایط ویژه جغرافیایی و همچنین وجود راه‌های خطرناک و قرارگرفتن به روی گسل زلزله یکی از مناطق حادثه‌خیز کشور است که وجود امکانات امدادی در این شهرستان ضروری است.
احمد یزدانی در شهرستان جم اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی شهرستان جم میزبان 500 هزار مسافر نوروزی بود و راه جم به فیروزآباد استان فارس به عنوان یکی از مسیرهای پر تردد لقب گرفت. نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان جم با استقرار چهار پایگاه در نقاط مختلف این شهرستان به مسافران نوروزی خدمات ارائه کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم با بیان این که دو سالی از عمر اداره هلال احمر در شهرستان جم می‌گذرد،تصریح کرد: هلال احمر شهرستان جم نیازمند توجه جدی است و با کمبود امکانات در این اداره امدادرسان مواجه هستیم. شهرستان جم به دلیل کوهستانی‌بودن و شرایط ویژه جغرافیایی و همچنین وجود راه‌های خطرناک و قرارگرفتن به روی گسل زلزله یکی از مناطق حادثه‌خیز کشور است که وجود امکانات امدادی در این شهرستان ضروری است.

وی با تقدیر از نگاه فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار داریم امکانات و تجهیزات امدادی هلال احمر افزایش یابد تا در مواقع بحرانی با تمام قوا و امکانات به کمک مردم برویم.
نام:
ایمیل:
* نظر: