bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۴ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی کوتاه به بازی تیم‌های پرسپولیس ایران و السد قطر پرداخت.
در فاصله یک روز مانده تا آغاز هفته ششم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، سایت رسمی AFC در گزارش هایی کوتاه به بازی های پیش رو پرداخته است. گزارش این سایت درباره دیدار پرسپولیس و السد به این شرح است:

پرسپولیس می‌تواند کار خود را در گروه C لیگ قهرمانان با سرگروهی به پایان برساند اگر در ورزشگاه آزادی بر السد قطر غلبه کند. نماینده ایران هر دو بازی خانگی قبلی خود را برده و پس از یک تساوی بدون گل در نسف جایگاه خود را در دور حذفی رقابت ها قطعی کرده است.

السد در حال حاضر رده اول این گروه را در اختیار دارد و با دو گلی که بغداد بونجاح در مقابل الوصل به ثمر رساند، حضورش در مرحله یک هشتم نهایی را مسجل کرد.

تیم پرسپولیس بدون شجاع خلیل زاده ی محروم در رقابت های لیگ داخلی مقابل پارس جنوبی جم به تساوی یک – یک رسید؛ هرچند آنها پیش تر قهرمانی خود در لیگ ایران را جشن گرفته بودند.

همچنین تیم میهمان بازی فردا، هفته گذشته با نتیجه 9 بر یک در آخرین بازی لیگ ستارگان قطر الخریطیات را شکست داد و به فصل نه چندان موفق خود در رقابت های داخلی پایان داد. قطری ها فردا شب عبدالکریم حسن را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: