bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۵۸۸
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۹ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
مهاجم ایرانی شاغل در لیگ بلژیک درباره حضور در جام جهانی و اضافه شدن علی قلی‌زاده به این تیم صحبت کرد.
کاوه رضایی در این فصل توانسته در تیم شارلوا عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. او در چند بازی اخیر بازگشت خوبی از نظر گلزنی داشته است. رضایی از تیم شارلوا شانس زیادی برای حضور در جام جهانی دارد. این بازیکن ایرانی درباره حضور در جام جهانی گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نیست و نمی‌توان به صورت قطعی صحبت کرد که در جام جهانی هستم یا خیر چون مهاجمان خوب زیادی در تیم ملی وجود دارند و رقابت زیادی برای حضور در جام جهانی وجود دارد.

تیم ملی ایران در جام جهانی با تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه شده است ولی با این حال رضایی نسبت به حضور ایران در این دوره از رقابت‌ها امیدوار است. او درباره جام جهانی گفت: اگر بتوانیم اولین دیدار خودمان را با برد به پایان برسانیم و مراکش را شکست دهیم، شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت. هدف اصلی ما این است که به جهان نشان دهیم چه استعدادهای خوب فوتبالی در ایران وجود دارند که اغلب دست کم گرفته می‌شوند. من امیدوارم بتوانیم در جام جهانی حاضر باشم و نماینده خوبی برای تیم شارلوا باشم.

مهاجم سابق استقلال در نهایت درباره حضور احتمالی علی قلی زاده در جام جهانی گفت: قلی زاده الان یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایران محسوب می‌شود و استعداد زیادی دارد. من خودم تمایلی به رفتن از شارلوا در تابستان ندارم و اگر قلی زاده به تیم اضافه شود خیلی می‌توانم به او کمک کنم تا بتواند در ترکیب تیم جا بیفتد. من خودم وقتی به شارلوا آمدم روزهای سختی را تجربه کردم. در ابتدا تحلیل مسائل برای من سخت بود و به همین خاطر نمی‌توانستم با تیم هماهنگ باشم. فشارهایی هم از ایران بود و همه می‌گفتند که انتخاب درستی نکردم. الان شرایط برای من خیلی بهتر شده است و توانستم با فرهنگ بازی در اروپا آشنا شوم و فشار هم از روی من برداشته شده است و می‌توانم بهتر از این برای تیم کار کنم.

کاوه رضایی درباره رقابت برای آقای گلی در لیگ بلژیک گفت: من خودم دوست دارم که به تیم کمک کنم ولی گل زدن هم برای یک مهاجم بسیار مهم است و طبیعی است که از زدن گل برای تیم خوشحال باشم. اگر بخواهم بین آقای گلی و کسب سهمیه اروپایی انتخاب کنم، اولویت من این است که تیم بتواند موفق باشد و در رتبه بهتری در جدول رده بندی قرار بگیرد. ما در ادامه بازی‌های مهمی در لیگ داریم که می‌تواند قهرمان را مشخص کند و به همین خاطر باید با تمام توان در این رقابت‌ها بازی کنیم.

همچنین مازو سرمربی تیم شارلوا نیز با تمجید از رضایی گفت: او بهترین گلزن تیم ما محسوب می‌شود و بازیکن بسیار خوبی است. او در جام جهانی نه تنها بازی خواهد کرد بلکه گلزنی هم می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: