bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۷۴۲
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۶ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
مربی سابق نفت تهران می گوید تیام بهترین مهاجم خارجی است که بعد از انقلاب به ایران آمده است.
هومن افاضلی در این باره گفت: من فکر می کنم تیام بهترین مهاجم خارجی  بعد از انقلاب است که به ایران آمده است. وقتی بازیکنی می آید و اینقدر تاثیر گذار است و یک تیم را تبدیل می کند به یک تیم خوب در آسیا، وقتی یک بازیکن چنین کیفیتی دارد باید آن را حفظ کرد. 

او در پاسخ به این سوال که آیا تیام یک میلیون دلار ارزش دارد یا نه هم گفت: این سبک مهاجمان را با کمتر از سه چهار میلیون دلار نمی‌شود خرید. استقلال اگر بخواهد در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد باید تیام را حفظ کند و باید یکی دو نفر در کلاس تیام را به تیمش اضافه کند. من فکر می‌کنم به خاطر شرایط حساسی که استقلال دارد ارزش دارد تیام حفظ شود.

مربی سابق نفت تهران می گوید اگر تیام یک فصل دیگر در استقلال بماند پیشنهادهای بهتری نصیبش می شود: من فکر می‌کنم تیام 6 ماه در استقلال حضور داشته و اگر یک فصل کامل برسد و او بتواند به موفقیت‌های این فصلش ادامه بدهد، باشگاه های بیشتری برای جذب او در حوزه خلیج فارس اقدام می‌کنند. او دو خصلت بارز دارد، ضربه به چارچوبش فوق العاده است و یک بخش هم این است که به خوبی در فضا حرکت می‌کند و خود را صاحب موقعیت می‌کند./مشرق
برچسب ها: فوتبال ، استقلال ، تیام
نام:
ایمیل:
* نظر: