bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۱۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۰ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
کاپیتان کنونی تیم ملی به وعده حضور خود در جام جهانی 2018 که 5 سال پیش داده بود تحقق بخشید.
مسعود شجاعی با حضور در سه جام جهانی اکنون از این حیث پرافتخارترین بازیکن ایران محسوب می‌شود.

مسعود شجاعی که پیش از این در جام جهانی 2006 در لیست تیم ملی قرار داشت، در جام جهانی 2010 و در شرایطی که ایران می‌توانست با گل او مقابل کره جنوبی جشن صعود به آفریقا را برگزار کند در نهایت با به تساوی کشیده شدن این بازی در دقایق پایانی رویای حضور در جام 2010 ناکام ماند. شجاعی که در انتخابی جام جهانی 2014 برزیل به عنوان لژیونر در ترکیب تیم ملی به میدان می‌رفت، اینبار هم با پیروزی مقابل کره جنوبی توانست جشن صعود به سرزمین قهوه را برگزار کند.

کاپیتان کنونی تیم ملی در سومین جام جهانی خود اینبار مقتدرانه و بعنوان دومین تیم حاضر در روسیه در رقابت‌های 2018 حاضر شد.

نکته جالب توجه اینجاست که در ویدئویی که ابوالفضل امان الله دو روز قبل از دیدار پایانی ایران مقابل کره جنوبی در انتخابی جام جهانی 2014 از او گرفته بود، از امیدواری اش برای کسب یک نتیجه خوب مقابل این حریف و خاطره ساز شدن آن بازی صحبت کرده بود و در ادامه صحبت‌هایش مدعی شد که می‌خواهد در جام جهانی 2018 نیز حاضر شود. هر دو اتفاق اکنون برای مسعود شجاعی رقم خورده و او به عنوان کاپیتان ایران در کنار اشکان دژآگه امیدوار به موفقیت در مقابل رقبای گروه دوم این رقابت‌هاست.
برچسب ها: فوتبال ، تی ملی ، شجاعی
نام:
ایمیل:
* نظر: