bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۲۷۷۴
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۹ - ۰۶ مهر ۱۳۹۷
حسین ماهینی که در دقیقه ۳۷ جدال مقابل استقلال در برخورد با طارق همام دچار مصدومیت و از زمین بازی خارج شده بود، با اعلام برانکو ایوانکوویچ فصل را از دست داد.
ماهینی که در فصل گذشته به‌عنوان پرکارترین بازیکن پرسپولیس حضور در تمامی پست‌های دفاعی این تیم را با نظر برانکو ایوانکوویچ و نیاز این تیم پشت سر گذاشته بود، اکنون با بدشانسی بزرگی مواجه شده و فصل را به‌دلیل پارگی رباط از دست داد. مدافع باتجربه و جنوبی سرخپوشان که در دیدار با الدحیل با وجود توصیه کادر پزشکی با مصدومیت به میدان رفته بود، با تشدید آن در اواخر بازی از زمین خارج شد. او با توجه به نیاز تیم و خالی بودن دست برانکو و نیمکت سرخپوشان خیلی زود بار دیگر با وجود مصدومیت خود را به ترکیب رساند تا برای این تیم در دربی به میدان برود.

این در حالی بود که طول هفته را با توجه به مصدومیت و تورم مچ پا با فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی پشت سر گذاشته بود. ماهینی که شرایط مشخص و آمادگی ایده‌آلی برای حضور در دربی نداشت، بار دیگر در گفت‌وگو با کادر پزشکی و برانکو ایوانکوویچ اعلام آمادگی کرد برای تیم به میدان برود و در این شرایط حساس تیمش را تنها نگذارد. این بازیکن اما در اواسط نیمه اول بعد از برخوردی که با طارق همام داشت، مصدومیت تلخی را تجربه کرد. کادر پزشکی که با برانکارد او را از زمین خارج کردند و دقایقی طولانی در کنار نیمکت به بررسی وضعیت او پرداختند، در نهایت رای به پارگی رباط صلیبی او دادند. موضوعی که برانکو دقایقی بعد از پایان دربی به‌عنوان تلخ‌ترین خبر در ابتدای صحبتش عنوان کرد.
با این حال اکنون باید دید بعد از خوابیدن تورم زانوی این بازیکن و بررسی دقیق مصدومیتش او چه وضعیتی خواهد داشت. بازیکنی که در طول دو فصل اخیر روزهای پرفشاری را پشت سر گذاشته بود و با توجه به نیاز تیم مجبور به حضور در پست‌های تخصصی شده بود که تیمش دچار آسیبی نشود و در نهایت نیز اینگونه با مصدومیت رباط صلیبی از بازی دربی خارج شد.

برچسب ها: فوتبال ، دربی ، ماهینی ، مصدومیت
نام:
ایمیل:
* نظر: