bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۳۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۶ - ۲۸ آبان ۱۳۹۷
کاپیتان تیم ملی از رفتار مسوولان با تیم ملی فوتبال انتقاد کرد.
مسعود شجاعی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: اوضاع تیم خوب است و مثل همیشه تمرینات را باانگیزه ادامه می‌دهیم ولی مشکلات پابرجاست. خلاصه کلام این است که احترام برای تیم ملی رعایت نمی‌شود و ارزش فوتبال و فوتبالیست خدشه‌دار شده است. بعد از این همه شادی که در کشور آوردیم، احترام شایسته این فوتبال نداریم و رفتار ناشایستی با ما می‌شود. از مردم می‌خواهم ما را درک کنند. ما محجوب به حیا بودیم که حرف نزدیم. با همه این اوصاف، پیراهن تیم ملی است و تا آخر جانمان برای این پیراهن می‌جنگیم. این‌که بخواهیم به ما احترام بگذارند، خواسته کمی نیست. این آقایان یادشان باشد که وظیفه‌شان نسبت به ما چیست. من به‌عنوان کاپیتان تیم، وظیفه دارم از سایر بازیکنان دفاع کنم.

وی درباره شکایت بازیکنان از توجه زیاد به بازی پرسپولیس، تاکید کرد: آن دیدار هم بازی ملی بود و همه تیم‌های باشگاهی قابل احترام هستند. این تیم ملی مملکت است که می‌خواهد وارد مرحله و امتحان سختی شود. من فکر می‌کنم این تیم یتیم است. خواهش می‌کنم اگر در روزهای سخت کنار ما نیستید، در خوشی هم کنار ما نباشید و فقط به‌دنبال عکس گرفتن با ما در روزهای شادی‌تان نباشید.

شجاعی درباره توئیت مدیر روابط عمومی وزارت ورزش درباره نظرسنجی از مردم برای عملکرد تیم ملی در جام ملت‌ها، تصریح کرد: این همان عدم احترام است که شرم‌آور است. فرقی نمی‌کند از طرف چه کسی باشد. من حرف دل بازیکنان را می‌زنم. من فکر می‌کنم که ما را احمق فرض کرده‌اند. فوتبال و فوتبالی احترام دارد و فکر نکنند ما متوجه نمی‌شویم اما دیگر نمی‌شود، سکوت کرد. در دو جام جهانی اخیر ۲۰ میلیون دلار پول به این فوتبال آمده اما کجا خرج شده است؟ به زور باید زمین بگیریم، با خون باید لباس بگیریم و دنبال بازی دوستانه باشیم. آیا این شایسته تیم اول رنکینگ آسیاست؟ به مردم جواب دهند که حداقل این ۲۰ میلیون کجا رفته است؟ فکر می‌کنم مردم این موضوع را درک کنند که بحث ما پول نیست. هر روز برای تیم ملی می‌جنگیم تا بتوانیم پس از بیش از ۴۰ سال قهرمان جام ملت‌ها شویم. در حالی که ۴۰ روز مانده بدون حمایت و پشتوانه مسوولان و مدیران به این مسابقات خواهیم رفت.

برچسب ها: فوتبال ، تیم ملی ، شجاعی
نام:
ایمیل:
* نظر: