bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۳۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۹ - ۲۳ آذر ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی استان بوشهر از درگیری پلیس بوشهر با سوداگران مرگ خبر داد و اعلام کرد که با توقیف یک باند، ۱۵۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سردار خلیل واعظی روز پنجشنبه در بوشهر با اعلام این خبر، گفت: در راستای مقابله با توزیع و انتقال مواد مخدر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و شاهد کشفیات خوبی هستیم.
وی با اشاره به کشف 3/7 تن انواع مخدر توسط پلیس استان بوشهر در سال جاری، خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی خود عرصه را بر سوداگران تنگ کرده است.

سردار واعظی با اشاره به کشف یک محموله مواد مخدر در استان، بیان کرد: به‌دنبال نظارت‌های صورت گرفته بر فعالیت‌های سرکرده یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر، وی و مرتبطان تحت نظر قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر در ادامه افزود: این باند، محموله مواد مخدر را از یکی از شهرهای جنوبی استان هم‌جوار تهیه و قصد داشت از مسیر استان بوشهر به یکی دیگر از استان‌ها منتقل کند.خودرو حامل محموله مواد مخدر این باند، شب گذشته در جاده‌های مواصلاتی شهرستان تنگستان مورد شناسایی تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان تنگستان قرار گرفت.

سردار واعظی، اظهار کرد: هنگامی که راننده خودرو بی‌توجه به اخطارهای پلیس به امید یافتن راه فرار به  مسیر خود ادامه می‌داد با شلیک چندین گلوله به لاستیک‌ها مجبور به توقف شد. بلافاصله راننده خودرو دستگیر و خودرو به پلیس مبارزه با مواد مخدر تنگستان منتقل شد و در بازرسی از این خودرو مقدار ۱۵۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

برچسب ها: مواد مخدر ، بوشهر
نام:
ایمیل:
* نظر: