bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۵۴۲۸
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۳ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰
پس از استخدام بدون ضابطه خواهر خانم و باجناق؛
بامداد جنوب: حواشی و مسائل مرتبط با هر مدیری در کشور ما می‌تواند تبعات بسیاری داشته باشد. این حواشی را می‌توان ناشی از ناپختگی، سوءمدیریت و گاهی اوقات نیز ناشی از اعتماد به‌نفس بیش از اندازه به خود ارزیابی کرد

بامداد جنوب: حواشی و مسائل مرتبط با هر مدیری در کشور ما می‌تواند تبعات بسیاری داشته باشد. این حواشی را می‌توان ناشی از ناپختگی، سوءمدیریت و گاهی اوقات نیز ناشی از اعتماد به‌نفس بیش از اندازه به خود ارزیابی کرد. در این مورد چند هفته پیش در گزارشی به بررسی استخدام‌های فامیلی در بانک ملی استان بوشهر پرداختیم. در آن گزارش تاکید شد که داریوش زراعتگر سه نفر از وابستگان نسبی و سببی خود را بدون هیچ ضابطه قانونی استخدام کرده است. هر چند حواشی و مسائل پیرامون بانک ملی بسیار است و خبرهای متعددی از مشکلات و نارسایی مدیریتی این بانک به گوش ما می‌رسد که در شماره‌های آینده آن را رسانه‌ای خواهیم کرد. 
فارغ از وجود مستندات انفصال از خدمت و جریمه حدود 100 میلیارد ریالی مدیرعامل بانک ملی به‌دلیل سوءمدیریت صورت‌گرفته در دوران مدیریت او که با تکذیب‌های محفلی و گروه‌های مجازی روبه‌رو شد؛ اما آنچه در ادامه می‌خوانید سوالی است که امیدواریم مدیرکل بانک ملی استان در مورد آن پاسخگو باشند.
تصاویری در اختیار روزنامه بامداد جنوب قرار گرفته که نشان می‌دهد نامبرده در روستای زادگاهش (دهداران، واقع در بخش شبانکاره) در حال ساخت یک واحد منزل مسکونی است. گفته می‌شود که زراعتگر که مدیرکل بانک ملی استان بوشهر (در واقع اصلی‌ترین و مهم‌ترین بانک استان که با کمال تاسف در سایه مدیریت ضعیف و بسیار بد او جایگاه مهم و سابقه خوبش را نزد مردم استان از دست داده) است این واحد مسکونی را با اعتبار تخصیصی به سیل‌زده‌ها و محرومان ساخته است! 
این اعتبار که شامل 100 میلیون وام کم‌بهره و 40 میلیون وام بلاعوض بوده در حالی توسط نامبرده مورد استفاده قرار گرفته که وی نه منزلی در روستا داشته که دچار سیلاب شود و آسیب ببیند و اصولا نه محروم است. ما امیدواریم که مدیرعامل بانک ملی بیاید و در این مورد توضیح داده و پاسخی مکتوب به روزنامه بامداد جنوب ارائه کند تا هم تنویر افکار عمومی شود و هم به شبهات پیش آمده پاسخ داده شود.
باتوجه به آنکه ما نه دشمنی و نه پدرکشتگی با کسی داریم، این انتظار وجود دارد که برخلاف دفعات قبل که وی در محافل خصوصی دست به تکذیب مسائل مطرح‌شده زده بود و حتی منکر انفصالش از خدمات بانکی شده، به افکار عمومی پاسخ دهد.
از آنجایی که بانک ملی به عنوان نماد بانکداری ایران و بزرگ‌ترین بانک جهان اسلام دارای اعتبار و آبروی بسیاری است، انتظار می‌رود مدیرعامل جدید بانک ملی هرچه سریع‌تر  با کسب گزارش از واحدهای نظارتی بانک ملی  قبل از اینکه به شأن و اعتبار بانک لطمه‌ای وارد شود تصمیمی در راستای نام بزرگ بانک ملی بگیرد. 

گفتنی است مدیرکل بانک ملی بوشهر بدون آنکه خانه‌ای داشته باشد که از سیل آسیب ببیند، یا اصولا محرومیتی شامل او شود از وام سیل‌زده‌های روستایی برای ساخت منزلی در زادگاهش استفاده کرده است. البته در مورد هنرنمایی نامبرده مطالب و مسائل بسیار است از جمله پرداخت ده‌ها فقره وام خانوادگی و با بهره بسیار اندک و داستان تکراری و پرغصه استخدام باجناق و خواهر خانم.... در روزهای آینده گوشه‌ای از ضعف مدیریتی اصلی‌ترین بانک دولتی را هم گزارش خواهیم کرد، از جمله مستندات انفصال او از خدمات بانکی... 



نام:
ایمیل:
* نظر: