چهارشنبه، 3 آگوست
21:30: نخستین رویداد- آغاز نخستین بازی از دور اول فوتبال زنان بین سوئد و آفریقای جنوبی
جمعه، 5 آگوست
02:45: مراسم افتتاحیه
شنبه، 6 آگوست
16:00: مراسم نخستین مدال طلا برای تفنگ بادی 10 متر زنان
17:00: مسابقه دوچرخه سواری جاده مردان
17:30: نخستین بازی والیبال در ساحل کوپاکابانا
05:30: مسابقات شنا شامل فینال 400 متر زنان و 400 متر مردان
شنبه، 7 آگوست
19:45: مسابقات دوچرخه سواری جاده زنان
05:30: شنا شامل فینال 100 متر پروانه مردان، 200 متر آزاد مردان
دوشنبه، 8 آگوست
23:30: ژیمناستیک: فینال ژیمناستیک تیمی مردان
23:30: دایوینگ پرش 10 متر مردان
01:00: فینال راگبی زنان
05:30: شنا شامل فینال 100 متر کرال پشت زنان، 200 متر آزاد مردان
سه شنبه، 9 آگوست
19:30: سوارکاری: فینال تیمی
21:00: قایقرانی کانو: کانو انفرادی مردان
23:30: ژیمناستیک: فینال تیمی زنان
05:30: شنا فینال 200 متر پروانه مردان، آزاد 4 در 200 متر مردان، 200 متر زنان
چهارشنبه، 10 آگوست
16:00: روئینگ: نخستین مدال طلا در مسابقات قایقرانی 4 نفره مردان
16:00: دوچرخه سواری: تایم تریل زنان و مردان
16:30: تیراندازی: دو نفره مردان
23:30: ژیمناستیک: انفرادی مردان
05:30 شنا: فینال 100 متر آزاد مردان، آزاد 4 در 200 متر زنان
پنجشنبه، 11 آگوست
15:00: گلف: اولین دور از رقابت های مردان
16:00: روئینگ: فینال دو نفره مردان
23:00: جودو: 78 کیلوگرم زنان
23:30: ژیمناستیک: فینال زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
04:00: تنیس روی میز: فینال انفرادی مردان
05:30 شنا: فینال 200 متر شنای مختلط مردان، 100 متر آزاد زنان
جمعه، 12 آگوست
16:00: روئینگ: فینال مردان قایق سبک دو نفره، دو نفره سبک زنان، دو نفره زنان، چهار نفره مردان
17:05: دو و میدانی: هفتگانه زنان
17:30: اسب سواری: فینال تیمی
19:30: تنیس: فینال دوبل مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
05:30 شنا: فینال 100 متر پروانه مردان و 800 متر آزاد زنان
شنبه 13 آگوست
16:20: روئینگ: فینال هشت نفره مردان و هشت نفره زنان
19:30: تنیس: فینال انفرادی زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: تیمی کایرین زنان و تعقیبی تیمی زنان
04:20: دو و میدانی: فینال پرش از ارتفاع مردان
05:25: دو و میدانی: فینال 10 کیلومتر مردان
06:05: دو و میدانی: فینال 100 متر زنان
06:15: دو و میدانی: پایان هفتگانه زنان
یکشنبه، 14 آگوست
14:30: گلف: فینال مردان
19:30: تنیس: فینال انفرادی مردان
20:30: قایقرانی: فینال مردان و زنان
21:30: ژیمناستیک: حلقه خرک مردان و پرش از خرک زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: سرعت مردان
04:25: دو و میدانی: فینال پرش سه گانه زنان
05:30: دو و میدانی: فینال 400 متر مردان
دوشنبه، 15 آگوست
16:30: شنا: آب های آزاد زنان
17:30: اسب سواری: درساژ انفرادی
21:30: ژیمناستیک: چوب موازنه زنان
20:30: قایقرانی: فینال مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال مردان
05:55: دو و میدانی: فینال 800 متر مردان
06:15: دو و میدانی: فینال 400 متر زنان
سه شنبه، 16 آگوست
20:30: قایقرانی: فینال مردان
21:30: ژیمناستیک: فینال حرکات زمینی مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال زنان، سرعت زنان و کرین مردان
01:30: دایو: پرش مردان
02:30: وزنه برداری: فینال بالای 105 کیلوگرم مردان
04:00: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع مردان
چهارشنبه، 17 آگوست
19:30: اسب سواری: فینال پرش مردان
20:30: قایقرانی: 470 مردان و زنان
04:45: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع زنان
06:00: دو و میدانی: فینال 200 متر زنان
06:25: دو و میدانی: پرش از روی مانع 100 متر زنان
پنجشنبه، 18 اگوست
18:30: مسابقات سه گانه: مسابقات مردان
03:30: تکواندو: زیر 57 کیلوگرم زنان
05:45: والیبال ساحلی: فینال مردان
06:00: دو و میدانی: فینال 200 متر مردان
جمعه، 19 آگوست
17:30: اسب سواری: فینال پرش انفرادی
19:30: شنای موزون: آزاد
19:30: مسابقات پنجگانه مدرن: فینال زنان
21:00: دوچرخه سواری بی ام ایکس: فینال زنان و مردان
21:30: بوکس: فینال 60 کیلوگرم زنان
00:30: هاکی: اهدای مدال زنان
01:00: فوتبال: اهدای مدال زنان
03:30: تکواندو: زیر 80 کیلوگرم مردان
05:45: دو و میدانی: 4 در 100 متر زنان
07:05: دو و میدانی: 4 در 100 متر مردان
شنبه، 20 آگوست
14:30: گلف: فینال مردان
18:30: مسابقات سه گانه: مسابقات زنان
20:00: دوچرخه سواری کوهستان: فینال زنان
21:30: بوکس: 51 کیلوگرم زنان
01:00: فوتبال: اهدای مدال مردان
03:30: تکواندو: بالای 76 کیلوگرم زنان
04:45: دو و میدانی: 800 متر زنان
05:00: دو و میدانی: 500 متر زنان
05:30: دو و میدانی: 4 در 400 متر زنان
06:05: دو و میدانی: 4 در 400 متر مردان
یکشنبه، 21 آگوست
17:00: دو و میدانی: ماراتن مردان
22:35: بسکتبال: اهدای مدال مردان
02:45: مراسم اختتامیه
* ساعت ها به وقت ایران می باشد.