bamdad24 | وب سایت بامداد24

افتتاح کارگزاری بانک ملت شعبه بوشهر

افتتاح کارگزاری بانک ملت شعبه بوشهر

جواد شکریان: کارگزاری بانک ملت «شعبه بوشهر» در راستای توسعه ارائه خدمات بورسی با حضور مدیرکل اقتصادی و دارایی و جمعی از مسوولان بانک ملت استان بوشهر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در ساختمان کارآفرین ابتدای خیابان شهید بهشتی بوشهر افتتاح شد.
صادرات چراغ خاموش نفت ایران

صادرات چراغ خاموش نفت ایران

بامداد جنوب: از زمانی که امریکا از برجام خارج شد و ترامپ اعلام کرد قصد دارد میزان صادرات نفت ایران را به صفر برساند، رسانه‌ها گرد و خاک به پا کردند و کارشناسان و تحلیل گران هیاهو؛ اما مردان نفتی ترجیح دادند با تاکید بر ناتوانی امریکا در حذف نفت ایران از بازار‌های جهانی، سکوت پیشه کنند. ترامپ کمر همت به صفر رساندن میزان صادرات نفت ایران بسته و سناریو‌های مختلفی را برای این هدف به کار می‌برد.
کارگران را در کارخانه‌ها سهامدار کنید

کارگران را در کارخانه‌ها سهامدار کنید

بامدادجنوب:اقشار کارگری به‌عنوان یکی از ضعیف‌ترین اقشار کشور طی سال‌های اخیر بیشترین لطمه را از تورم بالا و فشار روزافزون تحریم‌های بین‌المللی دیده‌ است تا جایی که کارگران مجبور به حذف برخی از مهم‌ترین اقلام اساسی سبد خانوار خود شده‌اند. همین امر سبب شده تا نمایندگان کارگری بیش از همیشه به‌دنبال احقاق حق پایمال شده این اقشار باشند.
افزایش شدید قیمت مصالح، سد راه رونق مسکن

افزایش شدید قیمت مصالح، سد راه رونق مسکن

بامداد جنوب: چند سالی است که دولت برای ایجاد رونق در بازار مسکن که دچار رکود تورمی شده خود را به آب و آتش می‌زند؛ با این حال، هربار تلاش دولتمردان پشت درهای بسته در نهایت به تصویب مصوبه‌ای برای افزایش تسهیلات خرید و ساخت مسکن منتهی می‌شود که آن هم به‌علت شرایط دشوار دریافت و بازپرداخت، تورم بالای مسکن، مواد و مصالح ساختمانی و همچنین قیمت زمین، هیچگاه نتوانسته آنگونه که باید تغییر قابل توجهی را در این خصوص ایجاد کند.
خسارت خود را از شرکت بیمه‌گر بگیرید!

خسارت خود را از شرکت بیمه‌گر بگیرید!

بامداد جنوب: دمای هوا در کشور خصوصا در استان‌های جنوبی طی هفته‌های اخیر روند رو به رشدی داشته است به‌گونه‌ای که طی روزهای اخیر افزایش دمای هوا به بالای 50 درجه سبب تعطیل یا نیمه‌تعطیل شدن ادارات دولتی برخی استان‌ها شده است. در بوشهر نیز با توجه به افزایش دمای هوا، ساعات کاری ادارات تغییر کرده و کارمندان ادارات دولتی دو ساعت زودتر از ماه‌های خنک‌تر سال به خانه برمی‌گردند.
۹۵ درصد خط لوله گوره به جاسک تولید داخلی است

۹۵ درصد خط لوله گوره به جاسک تولید داخلی است

بامداد جنوب: «خط لوله گوره به جاسک» احتمالا مهم‌ترین ایده اقتصادی و صنعتی دولت به‌شمار می‌آید. طرحی که برای انجام آن بیش از پنج هزار نفر در حال کار هستند. این ایده وضعیت استراتژیک صنعت نفت ایران را تغییر می‌دهد و قدمی اساسی برای مواجهه با تحریم‌کنندگان نفت ایران است؛ اما جزئیات این طرح عظیم چیست؟ و به چه کار اقتصاد ایران می‌آید؟
ارزش سهام 532 هزار تومانی از 16 میلیون عبور کرد

ارزش سهام 532 هزار تومانی از 16 میلیون عبور کرد

بامدادجنوب: روزهای پررونق تالار شیشه‌ای با ورود گسترده سرمایه‌های مردمی به بازار بورس یکی پس از دیگری از راه می‌رسند و شاخص بورس این روزها به رکوردشکنی‌های خود ادامه می‌دهد. این وضعیت برای شرکت‌های بورسی، سهامداران و بازیگران بازار وضعیت خوشایندی است
مهمترین اخبار