bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۶۰۳۱
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۴ - ۳۰ آبان ۱۴۰۱
عباس بحرانی: نمایشگاه کتابی با مشارکت 200 ناشر برتر کشور و به همت نشر نگاه آشنا قم و تهران در دیر گشایش یافت.
 حمید زارعی صبح در آیین گشایش نمایشگاه کتاب شهرستان دیر، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستا‌ن‌ها کم رنگ است، اما شهرستان دیر در برپایی نمایشگاه رتبه خوبی در استان بوشهر دارد.

وی اضافه کرد: در هفته کتاب و کتابخانه آنچه که زیاد نمود پیدا می‌کند برپایی نمایشگاه کتاب است که باید به این سمت و سو حرکت کنیم.

مسئول امور کتابخانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، توسعه و تجهیز کتابخانه‌های مدارس استان را در اولویت دانست و گفت: برای هر مدرسه شهرستان دیر حداقل ١٠ میلیون تومان برای تجهیز کتابخانه کمک می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیر نیز عنوان کرد: امسال 2 کتابخانه مدرسه شهری و روستایی معادل یک میلیون تومان افتتاح و تجهیز شده است و تصمیم داریم که برای تجهیز کتابخانه هر مدرسه حداقل 500 هزار تومان پرداخت شود.

غلامرضا ناطقی‌پور افزود: برپایی نمایشگاه کتاب به برکت خون پاک شهیدان و برای ارتقای اندیشه و فکر جوانان و نوجوانان صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: 13 هزار بن خرید کتاب این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف بین آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها‌ توزیع شده است.

مسئول نمایشگاه کتاب شهرستان دیر نیز گفت: در این نمایشگاه 3 هزار عنوان کتاب با 150 هزار جلد در زمینه‌های دفاع مقدس، قرآن و مفاتیح، کودک و نوجوان، رمان، ادبیات عمومی برای عموم 20 درصد ارائه شده است.

علی فرمانی افزود: این نمایشگاه با انتشارات 200 ناشر برتر کشور و به همت نشر نگاه آشنا قم و تهران برپا شده است
نام:
ایمیل:
* نظر: