bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۶۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۸ - ۱۷ دی ۱۳۹۵
انتشار لیست منتسب به اصلاح‌طلبان برای حضوری موفق در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا؛ چه در تهران و چه در شهرستان‌ها، فارغ از صحت و سقمشان یکی از اخبار پر بازدید رسانه‌هاست که گاهی مشکل ساز نیز می‌شود.
بامداد جنوب: انتشار لیست منتسب به اصلاح‌طلبان برای حضوری موفق در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا؛ چه در تهران و چه در شهرستان‌ها، فارغ از صحت و سقمشان یکی از اخبار پر بازدید رسانه‌هاست که گاهی مشکل ساز نیز می‌شود. رئیس ‌شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در واکنش به انتشار لیست منتسب به اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای شهر آینده تهران گفت: من چنین لیستی را ندیده‌ام و وجود هرگونه لیستی را تکذیب می‌کنم، زیرا شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان هنوز وارد مصادیق نشده و فکر می‌کنم تا دو ماه آینده هم وارد مصادیق نخواهد شد.

محمدرضا عارف که با خبرگزاری ایسنا گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه افزود: ما اکنون در آستانه نهایی کردن ضوابط هستیم و ان‌شاءالله ضوابط انتخاب نامزدها را مشخص می‌کنیم و به استان‌ها ابلاغ خواهیم کرد و بعد از آن طبیعتا وارد مصادیق می‌شویم.
عارف با بیان این‌که در مورد انتخابات شورای شهر ضوابط چگونگی عملیات مشخص شده است، تصریح کرد: در این انتخابات نیز مانند انتخابات مجلس اختیار با خود حوزه‌ها است ما سیاست‌ها را اعلام می‌کنیم و حوزه‌ها خودشان تصمیم می‌گیرند البته شورای اصلاح طلبان استان‌ها هم بر کار حوزه نظارت می‌کنند که در چارچوب ضوابط و مقررات باشد و اگر جایی مشکلی پیش آمد این شورا دخالت می‌کند. در واقع مثل سازوکاری که در انتخابات مجلس داشتیم اما اشکالاتی که در آیین‌نامه‌های زمان مجلس بود را اصلاح کردیم و فکر می‌کنم روند بهتری را طی خواهد کرد و شاید بعد از عید وارد مصداق شویم.
رئیس شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در پایان درباره تصمیم‌گیری این شورا برای انتخابات ریاست جمهوری نیز تاکید کرد: ان‌شاء‌الله برای انتخابات ریاست جمهوری به کاندیدای واحد می‌رسیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: