bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۲ - ۰۶ مهر ۱۴۰۲
در 6 ماهه اول امسال؛
بامداد جنوب: مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اعلام کرد: در شش ماهه امسال میزان پرداختی این اداره‌کل در قالب انواع تعهدات با افزایش 57 درصدی به 21 هزار و 30 میلیارد ریال رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، محمدجواد بازدرهوا در میز خدمت این اداره کل در مسجد کوی دواس شهر بوشهر با تبریک هفته وحدت و ایام بزرگداشت دفاع مقدس گفت: در شش ماهه پرداختی تعهدات بلندمدت با افزایش 60 درصدی به 19 هزارو۸۱۰ میلیارد ریال، پرداختی تعهدات کوتاه‌مدت با افزایش 38 درصدی به 570 میلیارد ریال و میزان پرداختی مقرری بیکاری با افزایش 25 درصدی به 650 میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.


وی بیان کرد: در قالب تسهیلات پرداختی به مستمری‌بگیران در  سال گذشته، هزار و 95 و در سال جاری 445 فقره تسهیلات به مستمری‌بگیران استان بوشهر پرداخت شد.


مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: در طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان که با هدف تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب از سوی سازمان تامین اجتماعی اجرا شده در سال جاری، 576 کارفرما در مجموع به میزان 160 میلیارد ریال مشمول بخشودگی شدند.


بازدرهوا ادامه داد: در سال 1401، بیش از 12 هزار نفر هم استانی تحت پوشش بیمه فراگیر اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر قرار گرفتند که این شمار در شش ماهه ابتدایی امسال به بیش از هفت هزار و 400 افزایش پیدا کرده‌است.


وی بیان کرد: دیدار چهره به چهره با جامعه هدف با حضور در مساجد، مصلی نماز جمعه و مناطق محروم از رویکردهای اولویت دار اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر در راستای جهاد تبیین است تا علاوه بر ارائه گزارش عملکرد سازمان به مردم، مسائل و مشکلات بیمه‌شوندگان در فضایی بدون واسطه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.


بازدرهوا ادامه داد: حضور در مسجدی کوی دواس شهر بوشهر نیز فرصتی بود تا در دیدار با شهروندان طرح‌های شاخص اداره‌کل مانند پوشش بیمه‌ای زنان خانه، دانشجویان و ورزشکاران تشریح شود.


وی خاطرنشان کرد: در طرح‌های شده امتیازهای ویژه برای پوشش بیمه‌ای پیش‌بینی شده که انتظار می‌رود هم استانی‌ها از ظرفیت ایجاد شده برای پوشش بیمه‌ای خود نهایت استفاده را ببرند.


بازدرهوا یادآور شد: ارتقا 17 پله‌ای و کسب رتبه برتر در شاخص رضایت‌مندی در نظرسنجی مردمی در بین ادارات کل کشور از جمله دستاوردهای شاخص اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر در سال جاری است.


پرسش و پاسخ از دیگر برنامه‌های میز خدمت اداره‌کل تامین اجتماعی استان بوشهر در مسجد محله دواس بود که مدیرکل در این بخش به تمامی مسائل و مطالبات شهروندان پاسخ و قول مساعد به پیگیری خواسته‌های قانونی و به حق آنان داد.


در این نشست همچنین به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس شماری از پیشکسوتان دفاع مقدس محله دواس مورد تجلیل قرار گرفتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: