bamdad24 | وب سایت بامداد24

«بهداشت» غذافروشی‌ها رصد می‌شود

«بهداشت» غذافروشی‌ها رصد می‌شود

ماه میهمانی خدا از راه می‌رسد و یکی از دغدغه‌های مردم در این ماه، تهیه مایحتاج غذایی‌شان است. با توجه به ازدیاد دکه‌های غذافروشی و رونق بازار زولبیا و بامیه، احتیاط‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از بیماری ضروری است.
دارویی که درمان نمی‌کند

دارویی که درمان نمی‌کند

آغاز فصل گرما، بی‌آبی و کمبود برق از اصلی‌ترین چالش‌های پیش رو در کل کشور است اما در استان‌های گرم و خشک این چالش‌ها با جدیت بیشتری رخ می‌نمایند.
دوصدگفته چون نیم‌کردار نیست

دوصدگفته چون نیم‌کردار نیست

آخرین گزارش کیفیت هوا از سازمان بهداشت جهانی نشان می‌دهد که آلودگی هوا بیش از هر زمان دیگری تهدیدی برای سلامتی جهان به شمار می‌رود و سالانه موجب مرگ 7 میلیون نفر می‌شود. رقمی که به گفته نویسندگان این گزارش، تقریبا برابر با سال 2016 بوده، یعنی پیشرفت فناوری و افزایش دانایی و حساسیت مردم هم نتوانسته از شمار قربانیان بکاهد.
تراژدی تلخِ تخریبِ طبیعت پایانی ندارد

تراژدی تلخِ تخریبِ طبیعت پایانی ندارد

آتش زدن طبیعت یکی از سرگرمی‌های بشر امروز و به ویژه سرگرمی‌های جوامع جهان سوم است. روز گذشته به آتش زدن نیزار ریشهر که محل زندگی چنگرها و سسک‌ها بود، اتفاق تاسف‌برانگیز رفتار نابخردانه بشر با طبیعت است.

بهارت خوش که فکر دیگرانی

وارد اتاق که می‌شوی انگار مهربانی و انرژی است که جذب تو می‌شود. اینجا سرچشمه مهربانی و انسانیت است. کسی اخم نکرده و گره مشکلات و غم و غصه‌ها بر ابروانش دیده نمی‌شود. اینجا همه لبخند رضایت بر لب دارند، چراکه می‌دانند در مسیری گام نهاده‌اند که فرجامی نیکو و باسعادت دارد. راستی چه فرجام نیکی بِه از این که دست یاری به سمت دانش‌آموزان بااستعداد اما نیازمندی دراز کنی که «فقر» مانع بزرگی در مسیر تحصیل و پیشرفتشان است..
مهمترین اخبار