bamdad24 | وب سایت بامداد24

بازی انتخابات با شهرداری‌ها در استان بوشهر

بازی انتخابات با شهرداری‌ها در استان بوشهر

روز گذشته خبری مبنی بر انحلال شوراهای شهر برازجان و آبپخش منتشر شد، خبری که به دلیل برخی اطلاعات اندک حقوقی نویسندگان این خبرها، درست نبود، چرا که هیئت حل اختلاف شوراهای اسلامی استان بوشهر این اختیار را برای انحلال هیچ شورایی را ندارد، بلکه می‌تواند این مساله را به هیئت حل اختلاف مرکزی در پایتخت ارجاع دهد و آنها هستند که تصمیم‌گیر نهایی در این زمینه به شمار می‌روند..
عبدالمهدی: ثبات امروز عراق را مدیون ایران هستیم

عبدالمهدی: ثبات امروز عراق را مدیون ایران هستیم

ایران و عراق به‌عنوان دو همسایه بزرگ، بر گسترش همکاری‌ها تاکید دارند، دو کشور در طول چند ماه گذشته و هم‌زمان با تشکیل دولت جدید عراق بارها شاهد سفر مقامات مختلف به پایتخت‌های هم بوده‌اند. سفر نخست‌وزیر عراق به تهران حدود یک ماه پس از سفر رئیس‌جمهور ایران به بغداد بیانگر اهمیت این سفر است.
مردم به‌خاطر شما در استقبال رکورد بزنند؟

مردم به‌خاطر شما در استقبال رکورد بزنند؟

بارها در مورد سخنان نغز و عجیب و غریب معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر نوشته‌ایم. نامبرده در طول دوران حضورش در استان بوشهر همواره در مواردی که اصلا به او ربطی نداشته سخن گفته و باوجود هشدارهای مداوم اما او عادت دارد که برخی اوقات حرف‌هایی بزند که اگر آن را در ترازوی فکر و عدالت بگذارید شک نداشته باشید که نوعی توهین به شمار می‌رود.
به اندازه یک قاره، حزب داریم!

به اندازه یک قاره، حزب داریم!

یک وقتی سوال پیش می‌آید که احزاب کشور چگونه این همه اسم انتخاب می‌کنند که هیچکدام مثل هم نیستند؟ مگر نه این‌که همه احزاب با شعار مردم‌سالاری، دمکراسی، عدالت، آزادی، احترام به حقوق شهروندی یا با نگاه ایدئولوژیک که مبناهای دینی و مذهبی دارند، شکل گرفته‌اند، پس چگونه در ایران این همه اسم برای احزاب انتخاب شده است؟
کلنگ راه‌آهن را بار دیگر به زمین زدند

کلنگ راه‌آهن را بار دیگر به زمین زدند

آرزوی همه بوشهری‌ها داشتن یک استان پیشرفته، توسعه‌یافته با کمترین میزان بیکاری با توجه به داشتن زیرساخت‌های لازم است. اما متاسفانه این خواسته به دلایل مختلفی که شاید مهمترین آن نبود مدیران دلسوز، متخصص، دانا و آشنا به مسائل باشد به تعویق افتاده است.
مهمترین اخبار