bamdad24 | وب سایت بامداد24

مردم به‌خاطر شما در استقبال رکورد بزنند؟

مردم به‌خاطر شما در استقبال رکورد بزنند؟

بارها در مورد سخنان نغز و عجیب و غریب معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر نوشته‌ایم. نامبرده در طول دوران حضورش در استان بوشهر همواره در مواردی که اصلا به او ربطی نداشته سخن گفته و باوجود هشدارهای مداوم اما او عادت دارد که برخی اوقات حرف‌هایی بزند که اگر آن را در ترازوی فکر و عدالت بگذارید شک نداشته باشید که نوعی توهین به شمار می‌رود.
به اندازه یک قاره، حزب داریم!

به اندازه یک قاره، حزب داریم!

یک وقتی سوال پیش می‌آید که احزاب کشور چگونه این همه اسم انتخاب می‌کنند که هیچکدام مثل هم نیستند؟ مگر نه این‌که همه احزاب با شعار مردم‌سالاری، دمکراسی، عدالت، آزادی، احترام به حقوق شهروندی یا با نگاه ایدئولوژیک که مبناهای دینی و مذهبی دارند، شکل گرفته‌اند، پس چگونه در ایران این همه اسم برای احزاب انتخاب شده است؟
کلنگ راه‌آهن را بار دیگر به زمین زدند

کلنگ راه‌آهن را بار دیگر به زمین زدند

آرزوی همه بوشهری‌ها داشتن یک استان پیشرفته، توسعه‌یافته با کمترین میزان بیکاری با توجه به داشتن زیرساخت‌های لازم است. اما متاسفانه این خواسته به دلایل مختلفی که شاید مهمترین آن نبود مدیران دلسوز، متخصص، دانا و آشنا به مسائل باشد به تعویق افتاده است.
استانی شدن، مشارکت را کم می‌کند

استانی شدن، مشارکت را کم می‌کند

تصویب کلیات طرح استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی هر چند تصویب نهایی آن را یک گام به جلو انداخت اما مشخص است که این طرح تا اجرائی شدن فاصله زیادی دارد و به‌نظر می‌رسد پس از توقف در ایستگاه شورای نگهبان، بالاخره در مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلایلی مختلف که شاید مهم‌ترین آن احتمال مشارکت اندک مردم باشد، به بایگانی سپرده شود.
سازمان همیاری و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، مشمول قانون بازنشستگی

سازمان همیاری و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، مشمول قانون بازنشستگی

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، را باید ورشکسته‌ترین نهاد اقتصادی در استان بوشهر به‌شمار آورد، جایی که روزگاری امید می‌رفت تا با رونق خود بتواند گرهی از مشکلات استان را حل کند اما پس از روی کار آمدن دولت تدبیریان و رفاقت بازی عده‌ای برای تهیه یک جای پر آب و نان برای دوستانشان این مجموعه هم روزگارش سیاه شد تا جایی که امروز 80 درصد این مجموعه ورشکسته است و کارکنان آن ماه‌ها است حقوق نگرفته‌اند.
مهمترین اخبار