bamdad24 | وب سایت بامداد24

دولت روحانی جز ضرر چیزی برای اصلاحات نداشت

دولت روحانی جز ضرر چیزی برای اصلاحات نداشت

ابوعلی زرین‌قلم: در سال 1392 اصلاح‌طلبان به‌صورت تمام‌قد از شیخ حسن روحانی حمایت کردند تا او رئیس‌جمهور شود، محمدرضا عارف با انصراف از انتخابات در کنار حمایت‌های مداوم سیدمحمد خاتمی رای بی‌نظیری برای حسن روحانی جمع شد.
چرا ایران باید راه خودش را برود

چرا ایران باید راه خودش را برود

بامداد جنوب:دو روز دیگر، روز 20 ژانویه که می‌شود چهارشنبه دونالد ترامپ باید کاخ سفید را برای همیشه ترک کند و به ویلایش در فلوریدا بود، هر چند او می‌رود؛ اما ترامپیسم می‌ماند. اتفاقاتی که در طول یکی دو هفته گذشته تا به امروز روی داده، باعث‌شده تا همه به عمق کینه و عداوت اروپایی‌ها با ملت ایران پی ببرند. آخرین تلاش دولت ترامپ این بود که ایران را به القاعده مرتبط کند، اتفاقی که به باور بسیاری از کارشناسان تلاشی بیهوده برای سنگ‌اندازی در مسیر روابط دولت ایران و امریکاست.
واکنش‌ها به پیروزی جو بایدن

واکنش‌ها به پیروزی جو بایدن

ابوعلی زرین‌قلم: پیروزی جو بایدن نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا واکنش‌های بسیاری را در سطح جهان و ایران در پی داشته است.
امریکا و گرسنگی دادن ملت‌ها

امریکا و گرسنگی دادن ملت‌ها

کریم جعفری: خداوند پست‌تر و رذل‌تر، حیوان‌تر و بی‌شرفت‌تر از حکومت‌های غربی در کل تاریخ خلق نکرده است. آنها برای رسیدن به اهدافشان و سلطه بر مردم جهان به هر کثافت کاری دست می‌زنند و هیچ حد و مرزی در زجر دادن و فشار وارد کردن بر مردم جهان به ویژه آنهایی که می خواهند خارج از قواعد و چارچوب‌های زورگویانه آنها زندگی کنند،
آب در هاون کوبیدن «گریفیث» در یمن

آب در هاون کوبیدن «گریفیث» در یمن

صادق راستگو: انگلیسی‌ها در ادامه تلاش‌های خود برای نجات سعودی‌ها از باتلاق یمن، عامل خود در این کشور که فرستاده سازمان ملل هم به‌شمار می‌رود را با دستورات جدید وارد معرکه گفت‌وگوها برای «صلح!!» در این کشور کردند! مارتین گریفیث که سه هفته پیش گفت‌وگویی ویدئویی با مقامات ایرانی داشت، حالا دوره جدیدی از تلاش‌های خود را برای نجات بن‌سلمان از وضعیت بغرنج در یمن شروع کرده است.
مجلس يازدهم روحانى را گوشه رينگ مى‌اندازد

مجلس يازدهم روحانى را گوشه رينگ مى‌اندازد

مریم خوئینی: مردم تا امروز انواع و اقسام استراتژى‌هاى سياسى از مشاركت، تحريم، قهر و ائتلاف را برای رسیدن به جامعه‌ای دموکرات و موفق امتحان كرده‌اند. آنها هر دوره با شرکت در رای‌گیری‌ها چهره‌هاى سياسى‌-مدنى منتخب خود را راهى مجلس شوراى اسلامى می‌کنند، منتخبان نيز سعى مى‌كنند با جلب اعتماد مردم از طریق بررسى و تصويب لوايح متعدد، نقشى در توسعه حوزه انتخابيه خود داشته باشند. در این میان در دوره‌اى مجلسى يكدست و همگام با دولت تشكيل مى‌شود و در دوره‌اى منتقدان دولت وقت، كرسى‌هاى مجلس را از آن خود مى‌كنند،
مهمترین اخبار