bamdad24 | وب سایت بامداد24

برای رفتن سالاری به گیلان کمک کنید

برای رفتن سالاری به گیلان کمک کنید

مساله تعیین چند استاندار باقیمانده از طرف دولت باعث بروز حاشیه‌های بسیاری در کشور شده است. در حالی که با قهرهای مکرر و عجیب «دکتر» شهریاری نماینده دشتی و تنگستان از نشست‌های مجمع نمایندگان استان و سنگ‌اندازی‌های او در همراهی با اکثریت، نامبرده بی‌خیال دغدغه‌های مردم دنبال مسائل شخصی و معرفی دوستان خودش رفت، اما بر اساس شایعاتی که روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد، بالاخره گزینه‌های استانداری بوشهر از سوی نمایندگان معرفی شدند..
یک فارسی استاندار بوشهر می‌شود؟

یک فارسی استاندار بوشهر می‌شود؟

با وجود اختلاف میان نمایندگان استان بوشهر در بررسی گزینه‌های پیشنهادی برای استانداری، روز گذشته چند تن از استاندارانی که حکم گرفته‌اند، با حضور وزیر کشور معارفه شدند. یکی از استاندارنی که روز گذشته معارفه شد، اسماعیل تبادار استاندار استان فارس بود.
استانداری پاکدست منصوب شود

استانداری پاکدست منصوب شود

ائتلاف اصلاح طلبان استان بوشهر روز گذشته با صدور بیانیه‌ای خواستار انتصاب استانداری برای استان بوشهر شد که از نگاه اصلاح‌طلبانه، برخوردار باشد و از ویژگی‌هایی چون پاکدستی، دانش و تجربه کافی و قابل توجه در مدیریت، نگاه توسعه‌ای، کلان‌نگری و میانه‌روی دارا باشد.
استانداران آینده باید تحول خواه و حامل پیام تغییر باشند

استانداران آینده باید تحول خواه و حامل پیام تغییر باشند

قطار تغییر استانداران که این‌بار حرکت خود را از جنوب کشور آغاز کرده است، به‌نظر می‌رسد که مدت طولانی در ایستگاه استان بوشهر توقف کند. بر اساس اخبار تائید نشده از نشست نمایندگان این استان بحث‌ها و گفت‌وگوها بر سر انتخاب گزینه اصلح برای سمت استانداری بوشهر همچنان ادامه خواهد داشت، چراکه این تغییر اتفاق خواهد افتاد.
حقیقی سیبل شد، تا گراوند استاندار شود

حقیقی سیبل شد، تا گراوند استاندار شود

مساله انتخاب استاندار مانند همان چهار سال پیش که یک مُعَمَّم قسم جلال‌الله را شکست و با دادن آدرس واقعی فردی که قرار بود استاندار شود، بازی را طولانی و وارونه کرد، اکنون همان بازی در حال شکل گرفتن است. به این صورت که یک نفر سیبل می‌شد تا همه حملات به سمت او صورت بگیرد، در حالی که عملیات اصلی جای دیگری بود.
استاندار و مدیران پر انرژی می‌خواهیم

استاندار و مدیران پر انرژی می‌خواهیم

گمانه‌زنی‌ها پیرامون گزینه‌های استانداری بوشهر حالا به اوج خود رسیده است. تاکنون نام چهره‌های متعددی به‌عنوان یکی از گزینه‌های استانداری بوشهر مطرح شده است. با این حال تا لحظه نگارش این گزارش هیچ‌کس به‌عنوان یک گزینه جدی به وزارت کشور معرفی نشده است. در این میان نمایندگان استان بوشهر که به نظر می‌رسد هر کدام گزینه‌ای مد نظر دارند، قرار است در جلسه‌ای راجع به گزینه‌های خود بحث و گفت‌وگو کنند و در نهایت با اجماع کامل گزینه نهایی را به وزرات کشور معرفی کنند.
چنین موضوعی اصلا صحت ندارد

چنین موضوعی اصلا صحت ندارد

تلاش‌های گسترده برای تغییر و ابقا استانداران همچنان ادامه دارد. در این میان دولتی‌ها در تلاش هستند، پیش از شروع به‌کار مجلس در دوم مهرماه، ‌تکلیف استاندارها را مشخص کنند تا احیانا نماینده‌ای نخواهد به مخالفت بلند شود. با این حال، انتخاب استاندار بوشهر طبق معمول دوباره با چالش روبه‌رو شده که دلیل عمده آن دخالت استاندار فعلی برای جایگزین کردن یکی از معاونانش به جای خود است، مساله‌ای که باعث ناراحتی قاطبه اهالی سیاست در استان شده است.
مهمترین اخبار