bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۶۲۲۴
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲
بامداد جنوب مهدی طارمی توانست با هت تریک در دیدار برابر پورتیموننزه یک دستاورد ویژه را به نام خود ثبت کند.

مهدی طارمی توانست با هت تریک در دیدار برابر پورتیموننزه یک دستاورد ویژه را به نام خود ثبت کند.

تیم فوتبال پورتو از هفته سی ام لیگ فوتبال پرتغال به مصاف پورتیموننزه با حضور پیام نیازمند رفت و با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید. طارمی در این دیدار درخشید و با عملکرد خیره کننده‌ خود موفق شد هت تریک کند. او در دقایق ۱۹، ۳۴ و ۴۷ گلزنی کرد و یک پاس گل هم داد.

هت تریک:

مهدی طارمی دومین هت تریک فصل خود را در این دیدار انجام داد. داروین نونز، مهاجم اروگوئه‌ای تیم بنفیکا توانسته است با ۳ بار بیش‌ترین هت تریک را در لیگ پرتغال در این فصل داشته باشد.

بیش‌ترین گل

مهاجم ایرانی با زدن سه گل در این دیدار ۱۸ گله شد و در رده دوم جدول گلزنان قرار گرفت. باز هم در این بخش مهاجم اروگوئه‌ای بنفیکا پیشتاز است. داروین نونز با ۲۴ گل در رده نخست جدول گلزنان لیگ پرتغال قرار دارد.

بیش‌ترین پاس گل

طارمی با پاس گلی که در دیدار برابر پورتیموننزه داشت توانست به رکورد ۱۳ پاس گل برسد و بعد از رافا سیلوا، بازیکن بنفیکا در رده دوم این بخش نیز جای داشته باشد.

آمار طارمی در رقابت‌های لیگ پرتغال

۲۰۱۹-۲۰: ۳۰ بازی - ۱۸ گل

۲۰۲۰-۲۱: ۳۴ بازی - ۱۶ گل

۲۰۲۱:۲۲: ۲۸ بازی - ۱۸ گل

در واقع طارمی توانست با هت تریک برابر پورتیموننزه به بهترین رکورد خود در یک فصل لیگ پرتغال برسد. هر چند رسیدن او به صدر جدول گلزنان لیگ سخت است ولی طارمی با زدن یک گل دیگر می‌تواند رکورد شخصی خود را در لیگ پرتغال بهبود ببخشد.

مهاجم ایرانی هم‌چنین در تمامی رقابت‌ها توانسته است در فوتبال پرتغال در ۹۰ بازی ۴۵ گل ثبت کند که آمار یک گل به ازای هر دو بازی است.

طارمی دومین در هت تریک، گلزن و پاسور لیگ پرتغال


برچسب ها: مهدی طارمی
نام:
ایمیل:
* نظر: