bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۵۵۲۶
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۵ - ۲۷ دی ۱۴۰۰
توسط فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق (ع) انجام شد:
بامداد جنوب: فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر از مادر اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید محمد احمدی جوان تکریم کرد.
بامداد جنوب: فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر از مادر اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید محمد احمدی جوان  تکریم کرد. 

سردار یدالله کشاورز با  تبیین جایگاه حضرت ام‌البنین سلام الله علیها به‌ عنوان مادر علمدار کربلا اشاره کرد و اظهار داشت: با شهادت چهار فرزند حضرت ام‏ البنین در کربلا، این بانوی شکیبا به افتخار مادر شهیدان بودن نائل آمد و در کنارش به افتخار همسر شهید بودن نیز رسید.

سردار یدالله کشاورز  صبر و صلابت مادران و همسران شهدا را الگویی برای زندگی بشر دانست و افزود: پیروی از راه و شیوه زندگی شهدا باید سرمشق همه ما باشد.


فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر  مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند  و افزود: آنها با پایمردی ، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور نمودند و لحظه ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدن و تردیدی به خود راه ندادند.


وی تاکید کرد: گرامی داشت یاد  شهدا به عنوان طلایه داران انقلاب اسلامی باید همیشه  در دلها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی باید در جامعه نهادینه شود و به نسل های آینده نیز منتقل گردد.

سردار کشاورز در پایان از مادر شهید احمدی جوان درخواست کرد که برای وی و همه همکاران شهید در خط مرزی خوزستان دعای عاقبت بخیری داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: