bamdad24 | وب سایت بامداد24

کد خبر: ۱۵۵۷۹
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۲۲ - ۲۲ بهمن ۱۴۰۰
بامداد جنوب: مراسم بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم با بصیرت و انقلابی عالیشهر از میدان امام خمینی(ره) بصورت خودرویی در مسیر تعیین شده تا مزار شهدای گمنام شهر برگزار گردید.
بامداد جنوب: به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، مراسم بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم با بصیرت و انقلابی عالیشهر از میدان امام خمینی(ره) بصورت خودرویی در مسیر تعیین شده تا مزار شهدای گمنام شهر برگزار گردید.

امسال با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و ضرورت توجه به سلامت مردم، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بصورت رژه موتوری و خودرویی برگزار شد.   

 مردم انقلابی عالیشهر همزمان با سراسر کشور یکبار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن وحدت و همدلی ملی و پایبندی به ارزشها و آرمانهای انقلاب، امام و شهدا را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام هاشمی امام جمعه، مهندس محمدی شهردار، علوی تبار بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی ازمسئولین همراه با اقشار مختلف مردم بصورت خودرویی و موتوری برگزار گردید.نام:
ایمیل:
* نظر: